آفتاب

چگونه پاسپورت خود را برای گرفتن ویزای شینگن قوی کنیم؟این روزها گرفتن ویزای شینگن دغدغه خیلی از افراد است.

گرفتن ویزای شینگن دردسرهای خاص خود را دارد. سفارت های اروپایی مدارک زیادی از شما می خواهند و مسئله اینجاست که ارائه همه این مدارک هم تضمینی برای گرفتن ویزای شینگن نیست. خیلی از افراد و آژانس هایی که تحت عنوان ویزای تضمینی شینگن به شما خدمات می دهند هم در واقع کار خاصی برای شما انجام نمی دهند و فقط مدارک شما را داخل سفارت می برند، اگر موفق به ویزا گرفتن شدید که هیچ، در غیر اینصورت باید به دنبال آن فرد یا آژانس بدوید تا پول شما را اگر خوش شانس باشید پس بدهند.

اما اگر زمانی که برای ویزای شینگن اقدام می کنید پاسپورت شما قوی باشد، احتمال گرفتن ویزای شینگن برای شما بسیار بیشتر می شود. منظور از پاسپورت قوی پاسپورتی است که با آن به کشورهای معتبر از دید سفارتخانه های اروپایی سفر کرده باشید و در زمان اعتبار ویزا به میهن عزیز بازگشته باشید.

در ادامه کشورهایی که سفر به آنها به شما برای گرفتن ویزای شینگن کمک می کند را معرفی می کنیم:


بلغارستان

کشور بلغارستان در جنوب شرقی اروپا قرار دارد و عضوی از اتحادیه اروپا می باشد ولی هنوز به عضویت پیمان شینگن درنیامده است و ویزای مخصوص به خود را دارد. این ویزا از نظر ظاهری بسیار شبیه به ویزای شینگن می باشد و وجود آن در پاسپورت شما یک امتیاز بزرگ به حساب می آید چون نشان می دهد شما قصد گرفتن پناهندگی از کشورهای اروپایی را نداشته اید و به سلامت تشریف برده اید و بازگشته اید.

گرفتن ویزای بلغارستان هم اگر چه سختی های خاص خود را دارد ولی از گرفتن ویزای شینگن به مراتب راحت تر است، مخصوصا برای مسافران عزیزی که از طریق تور به بلغارستان سفر می کنند.

خوشبختانه تور بلغارستان در ایام تابستان با پروازهای مستقیم ماهان و قشم ایر از تهران به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می گردد. هتل های ساحلی وارنا و گلدن سندز با قیمت های مناسب و با خدمات All و UAll به شما خدمات ارائه می دهند. با رفتن به تور بلغارستان شما هم می توانید استراحت و تفریح کنید و هم اینکه پاسپورت خود را برای گرفتن ویزای شینگن قوی تر کنید.

برای گرفتن ویزای بلغارستان باید گواهی اشتغال به کار و پرینت کارکرد 3 ماهه حساب بانکی با حداقل 12 میلیون تومان مانده ارائه دهید. همچنین لازم است جهت انگشت نگاری در روزی که توسط سفارت مشخص می شود به محل سفارت در تهران مراجعه فرمایید.

جهت اخذ ویزای بلغارستان و سفر به این کشور زیبا لطفا با ما تماس بگیرید : 88559925 همچنین جهت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه تور بلغارستان ما را مطالعه فرمایید.

اگر پیش از این به جایی سفر نکرده اید و پاسپورت شما سفید است ممکن است حتی در گرفتن ویزای بلغارستان نیز دچار مشکل شوید. پس برای آگاهی از سایر گزینه ها به خواندن این مطلب ادامه دهید.


قبرس اروپایی

جزیره قبرس در جنوب ترکیه و در دریای مدیترانه واقع شده است. قبرس به دو بخش ترک نشین و اروپایی تقسیم شده است. قبرس اروپایی بخشی از اتحادیه اروپاست ولی مانند بلغارستان، عضوی از پیمان شینگن نیست. ویزای قبرس اروپایی هم از نظر ظاهری بسیار شبیه ویزای شینگن است. در واقع همه چیز در این کشورها آماده است تا روزی که به عضویت پیمان شینگن در بیایند به راحتی بتوانند ویزای شینگن صادر کنند.

وجود ویزای قبرس اروپایی در پاسپورت شما یک امتیاز قوی است. تور قبرس اروپایی در تمام طول سال برگزار می گردد، در فصل تابستان با پرواز مستقیم و در سایر ایام با پروازهای غیرمستقیم می توانید از تور قبرس استفاده نمایید.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای قبرس عبارتند از: گواهی اشتغال به کار و پرینت کارکرد 6 ماهه حساب بانکی با حداقل 7 میلیون تومان مانده. قبرس اروپایی به مسافرانی که با تور به این کشور سفر می کنند بسیار راحت تر ویزا می دهد.

هتل های ساحلی لارناکا، لیماسول و آیاناپا خدمات بی نظیری را به گردشگران سراسر دنیا ارائه می دهند. ساحل های قبرس جزو سواحل Blue Flag اروپا به حساب می آیند. سفر به قبرس هم فال است و هم قوی شدن پاسپورت.

مزیت قبرس نسبت به بلغارستان این است که مسافرانی که با تور و از طریق آژانس جهت گرفتن ویزا اقدام می کنند نیازی به مراجعه حضوری به سفارت و انگشت نگاری نیز ندارند و فقط مدارک را به آژانس تحویل می دهند و ویزا را از آژانس تحویل می گیرند.

جهت اخذ ویزای قبرس اروپایی و سفر به این جزیره زیبا لطفا با ما تماس بگیرید : 88559925 همچنین جهت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه تور قبرس ما را مطالعه فرمایید.

بازهم اگر پاسپورت شما سفید است پیشنهاد می کنیم قبل از رفتن به قبرس یا بلغارستان ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.


صربستان

صربستان کشوری در شرق قاره اروپا، همسایه بلغارستان، بوسنی، کرواسی، مجارستان، مقدونیه، رومانی و مونته نگرو می باشد که تا پیش از این کمتر کسی ممکن بود فکر سفر به آن را بکند. به لطف تلاش های دیپلماتیک دکتر ظریف، ایرانیانی که با تور به صربستان سفر می کنند نیازی به گرفتن ویزا ندارند و در هنگام ورود به صربستان مهر ورود برای آنها زده می شود، درست مثل ترکیه.

از وقتی که صربستان ویزای خود را برای ایرانی ها برداشته، خیلی از هموطنان عزیز به این کشور سفر کرده اند و از آنجا به صورت قاچاقی به سایر کشورها رفته و پناهنده شده اند و این مسئله نگرانی هایی را در اروپا به وجود آورده است. اینکه شما می توانسته اید بروید صربستان و پناهنده شوید ولی اینکار را نکرده اید و به میهن عزیز بازگشته اید یک امتیاز بزرگ در پاسپورت شماست.

سفارت های اروپایی اینطور استدلال می کنند که این مسافر اگر میخواست پناهنده شود همانجا اقدام می کرد.

خوشبختانه تور صربستان هر هفته با پرواز ایران ایر روزهای شنبه و سه شنبه برگزار می گردد. هواپیمایی قشم ایر نیز در بعضی ایام از سال به مقصد بلگراد پرواز مستقیم دارد. هزینه تور صربستان هم با رقابتی که بین آژانسها شکل گرفته به نسبت پایین است.

بنابراین اگر تا حالا هیچ جایی سفر نکرده اید و قصد دارید پاسپورت خود را برای گرفتن ویزای شینگن قوی کنید، تلفن را بردارید و با شماره 88559925 تماس بگیرید تا در اولین فرصت شما را به صربستان بفرستیم. جهت اطلاعات بیشتر صفحه تور صربستان ما را مطالعه فرمایید.سایر کشورها

جدای از این 3 کشور اروپایی که سفر به آن امتیاز ویژه و بالایی برای شما دارد و قبل از اقدام برای شینگن باید حتما به یکی از آنها سفر کرده باشید، سفر به کشورهایی که ویزایشان به صورت استیکر در پاسپورت شما ثبت می شود نیز خوب است. مشخصا منظور ما اکثر کشورها به جز ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، مالزی، عراق و امارات است.

چنانچه مایل برای سفر به کشورهایی نظیر تایلند، چین، هند، سنگاپور، اندونزی و ... نیز می توانید با ما در تماس باشید : 8855992

سفر به این کشورها نیز به شما جهت اخذ ویزای شینگن کمک می کند.