آفتاب

فول مون پارتی این ماه نزدیکه!!!فول مون پارتی یک میهمانی ساحلی شبانه در تایلند است که مورد توجه بسیاری از توریست های دنیا میباشد.

فول مون پارتی از ابتدای شب تا طلوع آفتاب است که هرماه ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰۰ نفر در این پارتی شرکت میکنند. هرماهه در شبی که ماه کامل است در ساحل HaadRin جزیره کوفنگان تایلند فول مون پارتی بر گزار میشود. این جشن یکی از محبوب ترین جشن های تایلند به حساب می آید.
همانطور که گفته شد جشن فول مون در جزیره کوفنگان (KOH PHANGAN) برگزار میشود. این جزیره با قایق حدود 30 دقیقه با قایق سامویی (KOH SAMUI) فاصله دارد. 
اولین فول مون پارتی در سال ۱۹۸۵ و به صورت کاملاً بداهه برای تشکر از ۲۰ مسافر در باری چوبی که نزدیک ساحل بود انجام شد و این واقعه طولی نکشید که در دنیا به مهمانی ماه کامل مشهور شد. در سال های اخیر آتش بازی به طرق مختلف نیز به این مهمانی اضافه شده است وجزوی جدا نشدنی از مهمانی گشته است. سامویی پس از جزایر پوکت و چانگ، سومین جزیره ی بزرگ تایلند و از جزایر زیبای جهان است.
جزیره سامویی توسط ۶۰ جزیره کوچک دیگر احاطه شده است. جمعیت سامویی حدوداً ۵۰,۰۰۰ نفر است که آن را مکان شلوغی کرده است ولی هنوز هم جای آرام و سواحل خلوت زیادی در سامویی وجود دارد.
جزیره سامویی، از نظر منابع طبیعی ، غنی و پر از سواحل شنی سفید ، تپه های مرجانی و درختان نارگیل است. بطوریکه از سال ۱۹۸۰ به بعد کارخانه نارگیل گیری که بزرگترین منبع در آمد جزیره است ، رونق یافت.
بخش های مرکزی سامویی را جنگل های کوهستانی و غیر مسکونی تشکیل داده است و مهم ترین کوه در این منطقه نیز «کائو پوم» نام دارد. مناطق کم ارتفاع تر در جزیره با یک جاده ۵۱ کیلومتری به هم مربوط شده اند و گردشگران می توانند به راحتی از نقاط مختلف جزیره دیدن کنند. در عین حال ، آبشار های دیدنی زیادی هم در سامویی وجود دارد که از معروف ترین شان می توان به آبشار های «هین لات» و «نامونگ» اشاره کرد. این آبشار ها بعد از بارش باران، واقعا دیدنی می شوند.
این جزیره نیز همانند جزیره ی پوکت، سواحل گوناگونی دارد که مهم ترین آنها ساحل چوینگ(Chaweng) و ساحل لامای(Lamai) است که هر کدام جاذبه های گردشگری بسیار دارند.
ساحل چوینگ در شمال شرقی جزیره ، شلوغ ترین و جهان گردی ترین منطقه ی این جزیره است. ساحل لامای در شرق جزیره و جنوب ساحل چونییگ واقع شده ، ساحلی کوچک تر ، تمیزتر و خلوت تر از چوینگ است. آب این ساحل، بسیار تمیز و برای شنا کردن عالی است.
سواحل دیگر سامویی ، عبارتند از ساحل مانام Maenam در شمال جزیره ، ساحل بوفوت Bophut در شمال که نقطه ی شروع تورهای غواصی است، ساحل چوئنگ مون Choengmon در شمال شرقی جزیره و ساحل بودای بزرگ در شمال شرقی جزیره که علاوه بر داشتن چشم اندازهای زیبا، محل مناسبی برای شنا کردن است.
درباره فول مون پارتی
جشنی فوق العاده و بسیار لذت بخش همراه با موزیک های مختلف.
در این جشن بسیار بهتون خوش  خواهد گذشت، جشنی پر از آدمهای مختلف ار اقسا نقاط دنیا با فرهنگ های مختلف.
محیطی دوستانه و شاد.
اگر اهل میهمانی هستید در این جشن چیزی برای دوست نداشتن وجود ندارد. در این جشن به غیر فروشنده ها و کسانی که اجرای شعبده بازی با آتش را انجام میدهند مردم محلی حضور ندارند و همه توریست میاشند.
این جشن در زمان گرگ و میش، وقتی که ماه کامل زرد رنگ در بالای ساحل شنی سفید ظاهر شد شروع میشود.
این جشن در هر ماه از سال برگزار میشود. طبق گفته سایت FULLMOONPARTY در گذشته یک گروه توریستی ماه کوفنگان KOH PHANGAN را زیباترین ماه یافتند و در ساحل هلالی شکلی در HAAD RIN میهمانی ترتیب داده و ماه کامل را جشن گرفتند. از آن زمان به بعد مردم از سراسر دنیا برای این میهمانی به این منطقه سفر میکنند.
 
تاریخ های برگزاری این جشن:
Full Moon Party Dates 2017
Thursday 12, January
Sunday 12, February
Sunday 12, March
Tuesday 11, April
Thursday 11, May
Friday 09, June
Monday 10, July
Monday 07, August
Tuesday 05, September
Friday 06, October
Friday 03, November
Sunday 03, December
Monday 25, December
Xmas 2017 Party Date
Monday 25, December
New Year 2018 Party Date
Monday 01 January 2018:
New Year After Party
Sunday 31, December
 
برای خرید یا رزرو تور ترکیبی تایلند، تور بانکوک یا تور پوکت همین حالا با ما تماس بگیرید: 88559925-021