آفتاب

افشای بزرگ رابطه سلبریتی های معروفدر دنیای بزرگ اینستاگرام سلبریتی ها سر و صدای زیادی به پر کرده انده و با معروفیتی که در دنیای واقعی خود دارند توانسته اند در دنیای مجازی هم کاربران زیادی را جذب صفحه اینستاگرامشان کنند.

اما در این بین به جز معروفیت سلیبریتی های چیزهایی  هم در پشت پرده رخ می دهد تا آنها بتوانند فالوورهای بیشتری جذب کنند و به درآمد های میلیاردی برسند.

حتما شما هم در اینستاگرام یکسری خبرها را در مورد سلبریتی های معروف شنیده اید و این خبرها جنجال های زیادی به پا کرده اند، اما بعد از یک مدتی متوجه می شویم که همه این خبرها دروغ بوده است و فقط برای جلب توجه و جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام است.

به طور مثال خبری منتشر می شود که آقای x با خانم y وارد یک رابطه عاشقانه شده اند که با انتشار این خبر افراد زیادی به دلیل کنجکاوی و صحیح بودن خبر به سمت صفحات آنها کشیده می شوند با این کار می توانند تعامل زیادی با کاربران داشته باشند و فالوورهای زیادی جذب کنند.

در اینستاگرام ترفندهای زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد که سلبریتی از ترفند افشای خبر دروغ استفاده می کنند و از این راه هم به معروفیت و همچنین درآمدهای میلیاردی  رسیده اند.

اما بدون استفاده از این ترفند هم و با استفاده از روش های درست هم می توانید افزایش فالوور داشته باشید و به درآمد میلیونی برسید. اگر شما هم می خواهید در اینستاگرام رشد کنید و به درآمد بالایی برسید می توانید با ما همراه شوید تا بهترین تکنیک های افزایش فالوور را به شما آموزش دهیم، اگر شما در اینستاگرام فالوورهای بالایی داشته باشید می توانید به فروش چندین برابری هم برسید پس این مقاله را از دسته ندهید.

 

ترفندهای جادویی افزایش فالوور اینستاگرام

 1.خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اولین ترفندی که برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما پیشنهاد می شود انجام دهید خرید فالوور واقعی است که به شما در ارتقاء پیج اینستاگرامتان بسیار کمک می کند با خرید فالوور می توانید اعتماد کاربرانی که وارد پیج شما می شند را جلب کنید. برای انجام این ترفند می توانید به وب سایت هایی که در زمینه خدمات اینستاگرام فعالیت دارند مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید که ما در اینجا وب سایت فالووان را معرفی می کنیم که در این حوزه بسیار قابل اعتماد است.

2.فعالیت در دیگر شبکه های اجتماعی

شما می توانید محتوایی که در اینستاگرام منتشر کرده اید را در سایر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک،  توییتر، کانال های تلگرام و... قرار دهید با انجام این کار افرادی که در این فضاها فعالیت دارند با صفحه اینستاگرام شما آشنا شوند و به سمت شما جذب شوند.

 

3.به کارگیری ربات اینستاگرام

با به کارگیری ربات اینستاگرام می توانید افزایش فالوور هدفمند و واقعی داشته باشید، اگر نمی توانید در اینستاگرام زیاد فعالیت داشته باشید می توانید با خرید ربات اینستاگرام و فعال کردن آن بسیاری از کارهای پیج خود را به آن بسپارید مانند لایک کردن،فالو کردن افراد مطابق حیطه کاری شما که  از این طریق می توانید افزایش فالوور داشته باشید.

4.تعامل داشتن با پیج های مرتبط با شما

یک روش دیگری که می توانید از طریق آن فالوور جذب کنید این است که پیج های مرتبط با حوزه کاری خود را پیدا کنید و آنها را دنبال کنید و با آنها  می توانید در تعامل باشید که این تعامل داشتن به شما می تواند به شما در جذب فالوور کمک زیادی کند.

5.برنامه ریزی داشته باشید

برای اینکه هدفمند تر پیش بروید و بدانید قرار است چه کارهایی در راستای پیشرفت پیج اینستاگرامتان می خواهید انجام دهید باید حتما برنامه ریزی داشته باشید و طبق آن برنامه پیش بروید.

با استفاده از یک برنامه هدفمند می توانید به افزایش فالوور برسید همچنین به فروش بیشتری هم می رسید.

 

نتیجه گیری:

در این مطلب چند ترفند بسیار کاربردی را برای شما معرفی کرده ایم که  ازستفاده از هرکدام می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند اما اگر همه این ترفند ها را انجام دهید و به نکات گفته شده توجه کنید می توانید سریع تر در اینستاگرام پیشرفت کنید به درآمد بسیار بالایی برسید. امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما کاربردی باشد و نهایت استفاده را از آن برده باشید.

 FAQ

مناسب ترین روش افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

یکی از مناسب ترین و بهترین روش های جذب فالوور، ربات اینستاگرام است. با ربات اینستاگرام می توانید با سرعت بالا فالوور های خود را افزایش دهید.وبگردی