آفتاب

خرید کالای تخفیف‌دار از فروشگاه‌های افق کوروش در 406 شهر برای دارندگان کارت هواداری پرسپولیسدارندگان کارت هواداری پرسپولیس می‌توانند در 406 شهر کشور از فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش، انواع اقلام مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری،  افق کوروش در حال حاضر بیش از 2800 مرکز خرید در 406 شهر کشور دارد که انواع کالاهای خوراکی و مصرفی شامل مواد غذایی، نوشیدنی و ... را به صورت خرده فروشی عرضه می‌کند.
میزان تخفیف کالاها برای روی فاکتور در مراکز خرید افق کوروش برای دارندگان کارت هواداری پرسپولیس بستگی به میزان خرید دارد.
خرید کالا در مدت یک ماه برای مبلغی بین 100 تا 200 هزار تومان به میزان یک درصد تخفیف، بین 200 تا 300 هزار تومان 2 درصد، بین 300 تا 400 هزار تومان 3 درصد و خرید از 400 هزار تومان به بالا 4 درصد تخفیف برای دارندگان کارت هواداری پرسپولیس درنظر گرفته شده است.
بانک گردشگری به عنوان حامی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، کارت هواداری پرسپولیس را از آبان ماه سال 99 با نشان هویت این باشگاه برای هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران طراحی و ارائه کرده است.
وبگردی