آفتاب

اسامی ۲۵ ایرانی حاضر در رژه المپیک اعلام شدبا توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعلام شده از سوی کشور میزبان اسامی ۲۵ ورزشکار، مربی و مسئول کاروان ایران که در مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو رژه خواهند رفت اعلام شد.

ایرنا: مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو فردا شب به وقت محلی در ورزشگاه ملی توکیو برگزار خواهد شد و کاروان ورزشی کشورمان نیز در این مراسم حضور خواهد داشت.

طبق اعلام مسوولان برگزاری، قرار است ۲۵ نفر از اعضای کاروان با لباس رسمی در مراسم رژه شرکت کنند. اسامی افرادی که از کاروان ایران در رژه افتتاحیه حضور خواهند داشت، به این شرح است:

- دانیال شه‌بخش و سید شاهین موسوی - بوکس
- نجمه خدمتی و هانیه رستمیان - تیراندازی
- میرهاشم حسینی و ناهید کیانی - تکواندو
- صمد نیکخواه بهرامی، حامد حدادی، ارسلان کاظمی، محمد جمشیدی، بهنام یخچالی، سعید داورپناه، محمد حسن‌زاده، آرون گرامی‌پور، مایک رستم‌پور، پویان جلال‌پور، نوید رضایی‌فر و سینا واحدی، ۱۲ ملی‌پوش رشته بسکتبال
- نازنین ملایی - قایقرانی
- نصرالله سجادی سرپرست کاروان
- افشین فرزام مربی قایقرانی
- علیرضا استکی مربی بوکس
- مهرو کمرانی مربی تکواندو
- الهام هاشمی مربی تیراندازی
و جمیل لطف‌الله‌نسبی مربی تنیس روی میز

با تعویق یک ساله المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این تورنمنت از ۲۳ جولای تا ۸ آگوست ۲۰۲۱، (اول تا ۱۷ مردادماه ۱۴۰۰) و پارالمپیک نیز از ۲۴ آگوست تا پنجم سپتامبر ۲۰۲۱ (دوم تا چهاردهم شهریورماه ۱۴۰۰) در پایتخت ژاپن برگزار خواهد شد.
وبگردی