آفتاب

پاساژی قدیمی در خیابان جمهوری تهران طعمه آتش شدایرنا نوشت: پاساژ سه طبقه قدیمی در خیابان جمهوری تهران دچار آتش سوزی شد که با تلاش آتش‌نشانان مهار گردید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: این حادثه در خیابان جمهوری بعد از چهارراه استانبول، ساعت ۱:۳۴ بامداد به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران پنج ایستگاه آتش نشانی بی درنگ به همراه دو دستگاه نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.
سید جلال ملکی با اشاره به مصدوم شدن یک آتش نشان در این حادثه افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که طبقه آخر یک ساختمان تجاری قدیمی سه طبقه قدیمی دچار آتش سوزی شده است.
وی با بیان اینکه این ساختمان دارای سقف های چوبی بود ادامه داد: آتش از همین قسمت شعله ور شده و در حال سرایت به سایر قسمت های این پاساژ بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و با استفاده از نردبان های هیدرولیکی و پس از دقایقی نبرد با این آتش سوزی نسبتا گسترده موفق به مهار حریق بدون سرایت به سایر قسمت های این مجتمع تجاری شدند.
وی با بیان اینکه بخشی از سقف های چوبی این ساختمان بدلیل شدت حرارت تخریب شد گفت: زمان اتفاق حادثه، فردی در ساختمان نبود اما یک آتش نشان دچار مصدومیت شد که برای درمان به نیروهای اورژانس تحویل داده شد.
ملکی گفت: کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی علت وقوع این آتش‌سوزی هستند.
وبگردی